Ekibimiz

  İmtiyaz Sahibi/Grantee

Batuhan Gümüşdağ – batuhan@teknotips.net

  Bilgi İçin Mail Adresimiz

bilgi@teknotips.net

  Destek İçin Mail Adresimiz

destek@teknotips.net

  Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief

Batuhan Gümüşdağ – batuhan@teknotips.net

  Editörler/Editors

Murat Avcı – muratavci@teknotips.net

  İçerik Sağlayıcı

Faruk Yılmaz – farukylmz@teknotips.net

  Yazar

Mert Can – mert@teknotips.net

  Yazılım

Newspaper 7.1 – WordPress 4.7.2

  Domain Servisi

Güzel Hosting İnternet Hizmetleri A.Ş

  Adres ve Telefon

Webhost Technologies LTD. Serbest Liman ve Bölge P.K. 486 Gazimagusa / KKTC

TELEFON: +90 (850) 885 0 558

FAX: +90 (850) 885 1 558

  Reklam/Advertise

  reklam@teknotips.net

  Hukuk Danışmanı

Av. Murat Aysefer

Murataysefer@teknotips.net

  Yasal Bildirim

Teknotips.Net adlı teknoloji sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@teknotips.net mail adresinden veya İletişim bölümünden bize ulaşabilirler.

  Yayın İlkesi

Teknotips.Net  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Teknotips.Net, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.